Kontakta oss

Vi erbjuder tjänster inom företagsutveckling, utbildning, processledning, projekt och kostnadsfri företagsrådgivning. Kontakta oss redan idag för att boka ett möte!

blekinge@coompanion.se
073-429 21 65

Hitta kontaktuppgifter till medarbetare

Besök oss

NetPort Science Park
Biblioteksgatan 4
374 35 Karlshamn

 

Våra medarbetare

Louise Sandholm Lindell

Verksamhetsledare/rådgivare

louise.sandholm-lindell@coompanion.se

073 429 21 65

Heleen Podsedkowska

Landsbygdsutvecklare

heleen.podsedkowska@coompanion.se

076 633 87 23

Christina Ajayi

Utbildare sömnad Trappa upp Karlskrona

070 480 63 22

 

Jonas Bommeskär

Företagsutvecklare
Projekt FOKUS medarbetarägt

jonas.bommeskar@coompanion.se

073 421 89 94

Eugeni Nilsson

Projektledare Trappa Upp Karlskrona

eugeni.nilsson@coompanion.se

073 381 87 01

 

Magnus Andersson

Juridisk specialist
Utbildare ek. för och styrelsearbete

Kontaktas via Louise Sandholm Lindell

 

Malin Karlsson

Projektledare/inspiratör
sociala innovationer

malin.karlsson@coompanion.se

076 633 84 54

Magdalena Urbanska

Affärsutvecklare Trappa upp Karlskrona

magdalena.urbanska@coompanion.se

073 381 87 00

 

Morten Ravnbø

Formgivning och hemsida

morten@ravnbo.com

070 870 89 99