Kontakta oss

Vi erbjuder tjänster inom företagsutveckling, utbildning, processledning, projekt och kostnadsfri företagsrådgivning.
Kontakta oss redan idag för att boka ett möte!

roslagen@coompanion.se

0708 47 92 56

Hitta kontaktuppgifter till medarbetare

Besök oss

Hantverkaregatan 24 i Norrtälje
Hitta hit

Vi finns precis intill Norrtälje busstation.
Planera din resa med SL

Missa inte några nyheter från oss,
prenumerera på vårt nyhetsbrev!

Namn

E-post

Lämna följande fält tomt
Jag samtycker till behandling av mina personuppgifter

Våra medarbetare

Karina Johansson

Karina Johansson

Verksamhetsledare och rådgivare

karina.johansson@coompanion.se

073 912 64 72

Bridget Wedberg

Bridget Wedberg

Diplomerad rådgivare och processledare

bridget.wedberg@coompanion.se

0708 47 92 56

Sarah Thorsaeus

Sarah Thorsaeus

Diplomerad rådgivare och projektledare

sarah.thorsaeus@coompanion.se

070 373 64 60

Caroline Mattsson

Caroline Mattsson

Kommunikatör

caroline.mattsson@coompanion.se

0702 54 50 33

Nawar Alolabi

Nawar Alolabi

Deltagarcoach och administratör Resursmodellen

nawar.alolabi@coompanion.se

072 285 70 73

Veronica Eriksson

Veronica Eriksson

Redovisningsekonom

veronica.eriksson@coompanion.se

Markus Grahn

Markus Grahn

Bokföring, administratör

markus.grahn@coompanion.se

073 514 87 90

Jens Reutercrona

Jens Reutercrona

Redovisningsekonom

jens.reutercrona@coompanion.se


Styrelsen i Coompanion Roslagen & Norrort

Ordinarie ledamöter

Åke Söderström, ordförande

Nawar Alolabi, ledamot

Roland Malm, ledamot

Per Lesse, ledamot

Magnus Schubert, suppleant

Ann Bly Lässman, suppleant

Valberedning

Bo Blideman, sammankallande

Bridget Wedberg

Vill du komma i kontakt med någon i vår styrelse? Fyll i formuläret nedan!

Faktureringsadress

Coompanion Roslagen & Norrort, Hantverkaregatan 24, 761 30 Norrtälje

Org nr: 769626-3115

Mejla fakturan i PDF-format till denna e-postadress