Kontakta oss

Vi erbjuder kostnadsfri rådgivning inom idé-, affärs- och företagsutveckling, utbildning, process- och projektledning. 

Kontakta oss redan idag för att boka ett möte!

nord@coompanion.se
090-17 81 90

Missa inte några nyheter från oss!
Prenumerera på nyhetsbrev! 

Besök oss

Lycksele
Skolgatan 11
921 31 Lycksele

 

Skellefteå
The Great Northern
Storgatan 53
931 30 Skellefteå

 

Umeå
Renmarkstorget 5D
901 26 Umeå

Medarbetare

Roger Filipsson

Verksamhetsledare

roger.filipsson@coompanion.se
073-034 55 55

Evelina Mattsson

Affärsutvecklare

evelina.mattsson@coompanion.se
076-133 76 02

Lisa Nilsson

Affärsutvecklare

lisa.nilsson@coompanion.se
073-150 73 30

Erika Larsson (fl)

Affärsutvecklare

erika.larsson@coompanion.se
076-133 76 02

Kalle Hardell

Konceptutvecklare

kalle.hardell@coompanion.se
072-211 91 00

Jonas Lundh

Projektchef

jonas.lundh@coompanion.se
070-699 94 27

Helen Nilsson

Affärsutvecklare

helen.nilsson@coompanion.se
070-677 52 99

Rehman Amin

Affärsutvecklare

Rehman.amin@coompanion.se
070-677 52 99

Anna-Greta Eliasson

Trainee affärsutveckling

anna-greta.eliasson@coompanion.se

Hanna Dermes Gibson

Affärsutvecklare

hanna.gibson@coompanion.se