Kontakta oss

Vi erbjuder kostnadsfri rådgivning inom idé-, affärs- och företagsutveckling, utbildning, process- och projektledning. 

Kontakta oss redan idag för att boka ett möte!

nord@coompanion.se
090-17 81 90

Besök oss

Lycksele
Skolgatan 11
921 31 Lycksele

 

Umeå
Renmarkstorget 5D
901 26 Umeå

Medarbetare

Roger Filipsson

Verksamhetsledare

roger.filipsson@coompanion.se
073-034 55 55

Maja Bjuggstam

Affärsutvecklare

maja.bjuggstam@coompanion.se
076-127 93 27

Rehman Amin

Affärsutvecklare

rehman.amin@coompanion.se
073-706 78 18

Cathrin Sandström

Projektledare RE Start Umeå

cathrin.sandstrom@coompanion.se
070-332 53 13

Jonas Lundh

Projektchef

jonas.lundh@coompanion.se
070-699 94 27

Helen Nilsson

Affärsutvecklare

helen.nilsson@coompanion.se
070-627 52 49

Frauke Molander

Kommunikatör

frauke.molander@coompanion.se
076-114 70 10

Erika Larsson (fl)

Affärsutvecklare

erika.larsson@coompanion.se
076-133 76 02

Translate »