Kontakt Coompanion Västerbotten - Coompanion

Kontakta oss

Vi erbjuder kostnadsfri rådgivning inom idé-, affärs- och företagsutveckling, utbildning, process- och projektledning. 

Kontakta oss redan idag för att boka ett möte!

nord@coompanion.se
090-17 81 90

Missa inte några nyheter från oss!
Prenumerera på nyhetsbrev! 

Besök oss

Lycksele
Skolgatan 11
921 31 Lycksele

 

Umeå
Renmarkstorget 5D
901 26 Umeå

Medarbetare

Roger Filipsson

Verksamhetsledare

roger.filipsson@coompanion.se
073-034 55 55

Evelina Mattsson

Affärsutvecklare

evelina.mattsson@coompanion.se
076-133 76 02

Maja Bjuggstam

Affärsutvecklare

maja.bjuggstam@coompanion.se
076-127 93 27

Erika Larsson (fl)

Affärsutvecklare

erika.larsson@coompanion.se
076-133 76 02

Jonas Lundh

Projektchef

jonas.lundh@coompanion.se
070-699 94 27

Helen Nilsson

Affärsutvecklare

helen.nilsson@coompanion.se
070-627 52 49

Rehman Amin

Affärsutvecklare

Rehman.amin@coompanion.se
070-677 52 99

Anna-Greta Eliasson

Affärsutvecklare

anna-greta.eliasson@coompanion.se
070-552 60 43

Translate »