Kontakta oss

Vi erbjuder tjänster inom företagsutveckling, utbildning, processledning, projekt och kostnadsfri företagsrådgivning. Kontakta oss redan idag för att boka ett möte!

stockholm@coompanion.se
08 – 447 48 00

Hitta kontaktuppgifter till medarbetare

Besök oss

c/o Norrsken House, Birger Jarlsgatan 57C, 113 56 Stockholm
Hitta hit

Vi finns också i Södertälje på Kvarnbergagatan 12, Södertälje Science Park.
Hitta hit

Åk hit med kollektivtrafik!
Planera resan på SL.se

Få senaste nytt från
Coompanion Stockholm!

Våra medarbetare

Maria Aziz

Verksamhetsledare

maria.aziz@coompanion.se

Eric Edung

Diplomerad rådgivare och affärsutvecklare i Södertälje

eric.edung@coompanion.se

Naimul Abd

Företagsrådgivare

naimul.abd@coompanion.se

Maria Michael

Affärscoach & rådgivare

maria.michael@coompanion.se

Katharina Huttner

Utvecklingsledare

katharina.huttner@coompanion.se

Fredrik Bergman

Projektledare Street Business

fredrik.bergman@coompanion.se


Faktureringsadress

Coompanion Stockholm, ℅ Norrsken House, Birger Jarlsgatan 57C, 113 56 Stockholm

Org nr: 802013-9740

Mejla fakturan i PDF-format till denna e-postadress 

Translate »