Kontakt Coompanion Stockholm - Coompanion

Kontakta oss

Vi erbjuder tjänster inom företagsutveckling, utbildning, processledning, projekt och kostnadsfri företagsrådgivning. Kontakta oss redan idag för att boka ett möte!

stockholm@coompanion.se
08 – 447 48 00

Hitta kontaktuppgifter till medarbetare

Besök oss

c/o Norrsken House, Birger Jarlsgatan 57C, 113 56 Stockholm
Hitta hit

Vi finns också i Södertälje på Kvarnbergagatan 12, Södertälje Science Park.
Hitta hit

Åk hit med kollektivtrafik!
Planera resan på SL.se

Missa inte några nyheter från oss,
prenumerera på vårt nyhetsbrev!

Namn

E-post

Lämna följande fält tomt
Jag samtycker till behandling av mina personuppgifter

Våra medarbetare

Maria Aziz

Verksamhetsledare

maria.aziz@coompanion.se

070 726 48 01

Alexander Ingster Hofgren

Organisationsutvecklare & Diplomerad rådgivare

alexander.ingster.hofgren@coompanion.se

070 726 48 02

Eric Edung

Diplomerad rådgivare och affärsutvecklare i Södertälje

eric.edung@coompanion.se

070-726 48 04

Naimul Abd

Företagsrådgivare

naimul.abd@coompanion.se

070 460 01 71

Jelena Despotovic

Facilitator i ESF-projekt Kugghjulet

jelena.despotovic@coompanion.se

070 726 48 07

Fredrik Bergman

Projektledare Street Business

fredrik.bergman@coompanion.se

070 726 48 02

Aleksandra Wasso Hägglund

Projektledare Yalla Rinkeby 2.0

aleksandra.wasso@coompanion.se

070 726 48 05


Faktureringsadress

Coompanion Stockholm, ℅ Norrsken House, Birger Jarlsgatan 57C, 113 56 Stockholm

Org nr: 802013-9740

Mejla fakturan i PDF-format till denna e-postadress 

Translate »