Kontakt Coompanion Väst - Coompanion

Kontakta oss

Vi erbjuder tjänster inom företagsutveckling, utbildning, processledning, projekt och kostnadsfri företagsrådgivning. Kontakta oss redan idag för att boka ett möte!

Fyrbodal Sjuhärad Skaraborg

Skriv till oss

Prenumerera på vårt nyhetsbrev!

Fyrbodal

Kontoret ligger i Trollhättan och vi arbetar i hela Fyrbodal samt i Lilla Edet.

Våra medarbetare

Sjuhärad

Kontoret ligger i Borås och vi arbetar i hela Sjuhärad.

Våra medarbetare

Skaraborg

Kontoret ligger i Falköping och vi arbetar i hela Skaraborg.

Våra medarbetare

Medarbetare Fyrbodal

Ann Uggla
Verksamhetsledare
0705-92 90 95
ann.uggla@coompanion.se

Lotta Åberg
Rådgivare
0705-98 90 95
lotta.aberg@coompanion.se

Marie Pettersson
Rådgivare
0705-92 06 01
marie.pettersson@coompanion.se

Camilla Johansson
Rådgivare
0702-60 20 69
camilla.johansson@coompanion.se

Karina Lindgren
Rådgivare
076-102 07 30
karina.lindgren@coompanion.se

Åsa Salomonsson
Projektledare YallaMellerud
0707-659095
asa.salomonsson@coompanion.se

Faraah Mohamud
Projektledare NAD
faraah.mohamud@coompanion.se

Elisabeth Johannesson
Projektledare NAD
elisabeth.johannesson@coompanion.se

Medarbetare Sjuhärad

033-435 79 20
sjuharad@coompanion.se

Kerstin Hallenrud
Verksamhetsledare
0708-17 72 39
kerstin.hallenrud@coompanion.se

Carina Krii
Verksamhetsledare
0733-70 10 91
carina.krii@coompanion.se

Besök: Skaraborgsvägen 3, Textile Fashion Center

Post: c/o Marketplace Borås, Box 8080, 501 18 Borås

Medarbetare Skaraborg

0515-155 50
skaraborg@coompanion.se

Maria Henriksson
Verksamhetsledare
0515-70 04 21
maria.henriksson@coompanion.se

Kristina Berneholm
Rådgivare
0515-70 04 22
kristina.berneholm@coompanion.se

Burim Berisha
Rådgivare
0515-70 04 23
burim.berisha@coompanion.se

Helena Dahlström
Projektledare NAD
0515-70 04 23
helena.dahlstrom@coompanion.se

Elin Ljung
Projektledare MIT

Translate »