Kontakt Coompanion Dalarna - Coompanion

Kontakta oss

Vi erbjuder tjänster inom företagsutveckling, utbildning, processledning, projekt och kostnadsfri företagsrådgivning. Kontakta oss redan idag för att boka ett möte!

dalarna@coompanion.se
0243-193 15

Hitta kontaktuppgifter till medarbetare

Besök oss

Forskargatan 3
781 70 Borlänge

Missa inte några nyheter från oss.
Prenumerera på vårt nyhetsbrev!

Namn

E-post

Lämna följande fält tomt
Jag samtycker till behandling av mina personuppgifter

Våra medarbetare

Bengt Sundgren

Verksamhetsledare och rådgivare

bengt.sundgren@coompanion.se
0705 – 61 17 05

Maria Stenis, Rådgivare och projektledare

Maria Stenis

Rådgivare och projektledare

maria.stenis@coompanion.se
0703 – 55 57 11

Anna Grönvall

Processledare

anna.gronvall@coompanion.se
070 – 475 09 66

Sam Risander

Processledare

sam@risander.se
0705 – 60 28 77

Malin Fahlström

Ekonom och administratör

malin.fahlstrom@coompanion.se
0703 – 55 55 47

Helen Rabnor

Projektkoordinator/Coach Trappa upp och Yalla Borlänge

helen.rabnor@coompanion.se
0737 – 61 89 32

Linda Pihl

Processledare

linda.pihl@coompanion.se
073 – 182 02 51

Anna-Clara Eriksson

Processledare och rådgivare

anna-clara.eriksson@coompanion.se
070 – 780 98 54

Translate »