Hos oss kan du boka kostnadsfri rådgivning oavsett vart i Halland du befinner dig. Har du en idé eller en dröm som du vill utforska? Är ni flera som vill starta en verksamhet tillsammans? Är ni ett gäng företag som vill samverka? Vi hjälper er att ta nästa steg.

Välkommen att boka rådgivning HÄR

Hitta till oss

Nedan ser du vart vi har våra fysiska kontor. I Falkenberg hittar ni oss på Kvarngatan 2 (samma våning som Falkenbergs Näringslivsavdelning). I Varberg hittar ni oss på Östra Långgatan 47 (Impact House Hallands lokaler). Vi har såklart också alltid möjlighet att träffa er för ett digitalt möte.

Vårt kontor i Falkenberg

Vårt kontor i Varberg

Våra medarbetare


Kajsa Vik

Verksamhetsledare / Rådgivare

kajsa@coompanion.se / 070-514 77 65

Lina Borghardt

Rådgivare/ Affärsutvecklare

lina.borghardt@coompanion.se / 073-154 33 66

Christian Frick

Rådgivare / Projektledare

christian.frick@coompanion.se / 070-916 73 16

Johan Adermalm

Rådgivare / Kommunikatör

johan.adermalm@coompanion.se / 073-801 51 51

Jenny Frick

Affärsutvecklare / Projektekonom

jenny.frick@coompanion.se / 070-311 65 16

Anna Schedin

Fascilitator Impact House Halland

anna@impacthouse.se / 0738-404345

Translate »

Hitta nya samarbeten eller partners!

Nu lanserar vi nya Kompanjoner.se

Nya affärsidéer – Företag som söker kompetens – Samverkan mellan företag
Annonsera helt kostnadsfritt!